Kilka słów o firmie "ADAX"

Zakład Produkcyjno – Handlowy „ADAX” w Ostrowcu Świętokrzyskim rozpoczął działalność w 1991 roku. Od 1992 roku posiadamy status Zakładu Pracy Chronionej. Na przestrzeni lat systematycznie zwiększaliśmy zatrudnienie do 150 osób w chwili obecnej. W swojej produkcji posiadamy kilkadziesiąt wzorów ubrań; są to ubrania robocze i ochronne, specjalistyczne. Produkujemy kilkanaście rodzajów rękawic.

Projektowanie oraz cała obsługa techniczna produkcji odbywa się komputerowo. Szczególny nacisk kładziemy na jakość wykonania, używane materiały oraz terminowość i elastyczność współpracy. To wszystko w połączeniu z dużym doświadczeniem kadry pracowniczej pozwala nam utrzymać wysoką jakość wyrobów, przy jednoczesnym rozszerzaniu oferty asortymentowej oraz wykonywanie indywidualnych zamówień i projektowanie wg życzeń klienta.

Firma nasza posiada w swojej ofercie handlowej wyroby swojej produkcji a także jest dystrybutorem firm znanych i cenionych na rynku artykułów BHP, zarówno krajowych jak i zagranicznych (PPO STRZELCE OPOLSKIE, 3M, UVEX, PELTOR, DELTA PLUS, ANSELL).

Wśród naszych partnerów handlowych są duże i znane firmy przemysłowe krajowe i zagraniczne branży metalowej, hutniczej, chemicznej, elektrometalowej, budowlanej, które zaufały naszej jakości i solidności.